Přihlaš se k odběru, ať se jako první dozvíš o nových receptech, článcích a soutěžích. Už Ti nic neunikne ;)

Veganský scrub z Gaea.cz

Scruby jsem si většinou vytvářela doma sama, nicméně když jsem objevila značku La Saponaria Italia a slyšela na jejich Scrub samou chválu, nemohla jsem odolat a prostě jsem si ho musela ozkoušet.. a v žádném případě nelituju, fakt je kouzelnej a jsem strašně vděčná Gaea.cz, že mi ho poskytli k vyzkoušení :-)

Scrub La Saponaria Italia

Tak začněme vůní. Původně jsem se scrubu bála právě kvůli vůni, jestli nějakou vůni nesnáším, tak je to citronová tráva. Neptejte se proč, sama to nevím. Nicméně jsem si říkala, že to nějakým způsobem přetrpím, když je ten scrub tak dobrý. A jsem ráda, že jsem se tak rozhodla, protože světe div se, scrub mi voní, a to i přesto, že vůně je hodně intenzivní. Je totiž taková čerstvá, svěží a relativně dlouho vydrží. Pokud vůni máty a citronové trávy milujete, pak je to prostě must-have produkt, ale pokud nejste úplně fanouškem téhle vůně, stejně ho vyzkoušejte, uvidíte, že to nejspíš nebude to, co čekáte.

Scrub je funkční – fakt pokožku vyčistí, je na dotek pak hrooozně hebká a příjemná, lehoulince mastná, ale nijak přehnaně, bát se toho nemusíte. Co si vlastně od scrubu slibovat? Odstraňuje odumřelé buňky, takže zanechává „sametovou“ kůži. Použití je také super jednoduché, prostě ho natřete na vlhkou pokožku a rozmísujete, poté zbytek umyjete. Tadáá a krásně heboučká pokožka je na světě!

Poměr cena/výkon: Na to, jak velké to balení je, a jak dlouho vydrží, je produkt hodně levný :)

Vůně: Super! Na to, že jsem čekala, že mi to nesedne ani zbla, je ta vůně překvapivě hrozně příjemná.

Celkový dojem: Můžu doporučit komukoliv, určitě koupí neprohloupíte. koupit ho můžete tady: https://www.gaea.cz/bio-body-scrub-s-citronovou-travou-a-matou/

Vaříte podle mých receptů? Nezapomeňte nahrát výsledek na Instagram, označte mě na fotce @jona.veglife a přidejte #vegajemega :)

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.