Přihlaš se k odběru, ať se jako první dozvíš o nových receptech, článcích a soutěžích. Už Ti nic neunikne ;)

Manufaktura – levandulový sprchový gel

By Posted on 0

Manufaktura je srdcovka, zatím jsem testovala sedmikráskovou edici – limitku z loňského roku, která se zaslouženě stala stálicí v sortimentu – a letošní fialkovou novinku. Teď jsem si řekla, že je načase začít testovat i starší produkty a začala jsem od levandule. Nevím, proč jsem sáhla zrovna po levanduli, vzhledem k tomu, že to není moje oblíbená vůně (ano, měla jsem si pořídit tu růži konečně!!!), ale prostě jsem chtěla vyzkoušet něco, u čeho si příjemně zarelaxuju.

Sprchový gel je tentokrát opravdu jen sprchovým gelem, nikoliv 2 v 1 se šamponem, jak jsem zvyklá, ale s čistým svědomím můžu říct, že mi to nijak nevadí, občas je fajn sáhnout po něčem, co má jeden jasný účel. První použití jsem si fakt hodně užila – napustila jsem si vanu a udělala si domácí lázně tak, jak radí sama Manufaktura. Levandulová vůně je příjemná, ani příliš agresivní, ani málo výrazná, zas a znovu mě Manufaktura přesvědčila, že vůně zkrátka umí jako málokdo. Při koupeli jsem si neskutečně odpočinula, takže účel splnila na výbornou.

Co se týče kvality produktu, asi není potřeba říkat, že jsem spokojená. Manufaktura prostě vyrábí kvalitní produkty, za které se vyplatí připlatit. Ani tenhle sprchový gel není výjimkou, kromě relaxační vůně se dočkáte i hebké kůže, která zůstává po umytí krásně hydratovaná. Vůně pak na kůži zůstává, ačkoliv nevydrží tak dlouho, jako u jiných produktů. Pokud ale sprcháč použijete večer a půjdete pak rovnou do postele, máte zaručené příjemné usínání.

Zkoušela jsem tenhle produkt i po ránu a úplně mi to nefunguje. Levandule je pro mě fakt relax, ráno potřebuju spíš nakopnout, takže tenhle sprchový gel si nechávám na večerní užití, kdy ale zase momentálně nesáhnu po žádném jiném. Má to ale i výhodu, když ráno používám něco jiného, levandule mi dost dlouho vydrží. Pokud si chcete taky oddechnout, chcete jít do postele čistí a voňaví, zrelaxovaní a uvolnění, tak si tenhle produkt určitě pořiďte, fakt to stojí za to! :-)

Vaříte podle mých receptů? Nezapomeňte nahrát výsledek na Instagram, označte mě na fotce @jona.veglife a přidejte #vegajemega :)

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.