Přihlaš se k odběru, ať se jako první dozvíš o nových receptech, článcích a soutěžích. Už Ti nic neunikne ;)

Manufaktura – jemný mycí balzám na intimní hygienu (sedmikráska)

By Posted on 0

Že miluju kosmetiku od Manufaktury, a že jsem se loni zamilovala i do sedmikráskové edice není pro čtenáře tohoto blogu nic nového. Tato edice, která vznikla jako loňská limitka, se zařadila již jako stálice na poličky obchodu, ba co víc, rozrostla se o několik dalších produktů. A my se dneska právě na jeden takový podíváme, a sice jemny mycí balzám na intimní hygienu.

Obecně mám docela problém sehnat gel/balzám na intimní hygienu, který by byl veganský a měl i HCS certifikát, prozatím jsem používala růži od Faith in Nature, ale vzhledem k tomu, že už už více jak 2 roky používám stále ten samý (no fakt, recenze vyšla v prosinci 2016), měla jsem velkou radost, že jsem mohla vyzkoušet zas něco jiného. A jako obvykle, když jde o Manufakturu, zklamaná jsem nebyla.

Co už vás nepřekvapí je vůně – stejně jako u zbytku sedmikráskové edice, i tady je vůně prostě dokonalá. V kůži se udrží dlouho, ale ničemu to nevadí, protože vůně je krásně čistá. A když říkám čistá, tak myslím opravdu čistá, spíš než jako po koupeli v kytkách budete vonit zkrátka čistotou. Více jsem se o vůni sedmikráskové edice rozepsala v minulém článku.

Co se týče ostatních vlastností, tak nemám co vytknout. U růžového gelu od Faith in Nature jsem si libovala, že chladivý účinek je umírněný a nikterak agresivní. U Manufaktury žádný chladivý účinek nepociťuju, ale – balzám je opravdu balzámem, takže se dočkáte účinku zklidňujícího. Myje samozřejmě dobře, kromě toho nádherně voní a pocit svěžesti vydrží ještě dlouho po umytí.

Co mě ale potěšilo nejvíc je zklidnění při holení. I když ho použijete místo pěny/krému na holení, tak zjemní pokožku dost na to, aby holení proběhlo fajn, i když to samozřejmě není ideální. Ovšem jako péče po oholení je to teprve topovka. O kůži se vám v tu chvíli postará fakt perfektně, zjemní, zklidní, zbaví případného zarudnutí… rozhodně se budete cítit příjemně.

Za mě zkrákta nemůžu nedoporučit, Manufaktura je srdcovka, jejich produkty miluju a určitě vám tady ještě nějaké popíšu :))

Vaříte podle mých receptů? Nezapomeňte nahrát výsledek na Instagram, označte mě na fotce @jona.veglife a přidejte #vegajemega :)

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.