Přihlaš se k odběru, ať se jako první dozvíš o nových receptech, článcích a soutěžích. Už Ti nic neunikne ;)

Jordana – balzámy Twist and Shine

Narozdíl od Sweet Cream Matte rtěnek, balzámy Twist and Shine jsou napříč odstíny dost podobné, takže dneska to bude o chlup jednodušší a můžu to zrecenzovat skoro celý hromadně, hurá :-) Nejprve – u těchhle balzámů je napsáno, že některé odstíny můžou obsahovat karmín, já jsem si pořídila tři a ani jeden ho v sobě nemá, přestože mám fialový a růžový, tak nevím, který by ho v sobě měl mít. Každopádně si vždycky checkněte složení pro jistotu.

Balzám na rty Twist and Shine: 06 Cranberry Crush

Z odstínů jsem měla: 01 Nude chic, 03 Tropical Firenzy a 06 Cranberry Crush. Všechny mají pěknou barvu, hezky voní a snadno se odličují. Na puse nevydrží, nejsou to žádné dlouhotrvající rtěnky, ale fakt jemné balzámky na rty, akorát barví. Jakmile se teda napijete nebo najíte tak to máte dole, na druhou stranu vůbec nevadí to přetírat pořád dokola, protože jdou fakt dolů komplet a nenechávají stopy. I ten fialový sundáte v pohodě suchým kapesníčkem, když je potřeba, takže co se odličování týče tak fakt skvělý… když se ale budete s někým pusinkovat, tak lepší použít něco jiného, tohle bude mít druhá strana všude :) Balzámy nelepí, jsou hodně mastné, až voskové a nechávají rty příjemně hydratované. Jo a pro olizovače – nijak nechutnají :D

Balzám na rty Twist and Shine: 01 Nude Chic

A teď co se natírání týče a tady se právě dostáváme k těm rozdílům mezi odstíny. Co se týče aplikace, tak je dost jednoduchá a pohodlná, tím, že je to tužka, tak není potřeba žádných linek, snadno to natřete do koutků, bez přetahování, super. Jenom teda u toho Cranberry Crush je rozdíl v tom, že ten balzám je o dost měkčí, než ty ostatní a roztírá se o chlup hůř, pořád ale velmi dobře, jen s opatrností no. Ten rozdíl je hlavně v tom, že ten fialový bych si nedala bez zrcátka, což ten nude a růžový v klidu dám.

Balzám na rty Twist and Shine: 03 Tropical Firenzy

K odstínům samotným: Nude Chic je opravdu hodně nude, na fotkách je stěží vidět, naživo trošku jo, ale spíš, že se leskne, než že by byla vidět nějaká béžovější barva. Takže ta nude je v podstatě takový lesk :-) Tropical Firenzy je hodně výrazná, já ji dala kamarádce, protože mi ten odstín nesedí (blondýnám sedí skvěle), ale jinak si ho nemůžu vynachválit, je fakt krásný, jen prostě ne na mě. No a Cranberry Crush samozřejmě miluju, protože fialová je zkrátka moje, ale pořád věřím, že jsou i lepší rtěnky v téhle barvě. Na druhou stranu asi žádná z nich nebude tolik balzámová. Z těch, co mám je můj nejoblíbenější ten Nude Chic, to je fakt balzám, jak má být.

A koupila bych si je znova? Jasně, na zimu jsou boží, já v zimě hodně trpím na suché rty, takže balzám mám pořád u sebe, tenhle navíc barví, takže co víc si přát :)

Jo a stojí asi 90 Kč a koupit je můžete třeba na cosmeticos.cz.

Vaříte podle mých receptů? Nezapomeňte nahrát výsledek na Instagram, označte mě na fotce @jona.veglife a přidejte #vegajemega :)

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.