Přihlaš se k odběru, ať se jako první dozvíš o nových receptech, článcích a soutěžích. Už Ti nic neunikne ;)

Beauty without Cruelty (BWC) – Odlakovač

Další produkt, který jsem si chtěla vyzkoušet, a který mi poskytli z Gaea.cz byl netestovaný odlakovač s mandlovým olejem. Zatím jsem žádný netestovaný (resp. s logem Leaping Bunny) neměla, takže jsem se na testování pochopitelně dost těšila!

Odlakovač BWC

Výrobce říká, že lak je bez acetonu a zaručuje, že nesmrdí. A musím říct, že fakt ne. Naopak voní docela pěkně, po mandlích. Nejlepší test na tohle je táta. Jestli něco nesnáší, tak jsou to odlakovače. Lakování ještě vydrží, ale odlakovávat jsme vždy musely v druhé místnosti, protože mu z toho bylo hrozně zle. Z tohoto odlakovače ovšem ne, x-krát jsem si odlakovávala nehty přímo před ním, u stejného stolu a neměl s tím vůbec žádný problém. Zašla jsem dokonce tak daleko, že jsem ho požádala, aby si čichl přímo k lahvičce.. Udělal to a pochvaloval si, že v porovnání s klasickými odlakovači tenhle fakt voní. Takže pokud vám ty klasické nevyhovují (mně to sice nedělalo tak zle jako tátovi, ale taky to nemusím), tak tenhle je pro vás jak dělaný.

Co se týče odlakovávání, tak jsem s ním neměla vůbec problém, naopak. V pohodě odlakoval všechny možné laky, včetně červeného, vínového a černého, a to tak, že po barvách nezůstala ani stopa. Kamarádka byla tak hodná, že to vyzkoušela na všemožných lacích, které používá, a pokud máte jiný než netestovaný lak, nebo jinou značku než BWC, tak tenhle odlakovač bez problémů zvládne odlakovat i ten. Je pravda, že odlakovávání trvá o trošičku déle a lépe než vatové tampony se nám osvědčily kapesníky/ubrousky/toaletní papír/kuchyňské utěrky, ale zas tak dlouho to netrvá, ztratíte maximálně pět minut navíc. A určitě to stojí za to, protože nehty se po něm netřepí, jsou krásně lesklé a je to první odlakovač, kterému věřím, že má nějakou výživnou složku.

Za jedinou nevýhodu považuji cenu a balení. Cena je vysoká (asi 400 Kč), ale je pravda, že balení je dost velké a fakt vydrží hodně dlouho. Jenže – odlakovač je ve skleněné lahvičce, takže je možné, že se vám rozbije. Mně se to naštěstí nestalo, ale nikam ho nenosím, mám ho prostě doma a jsem s ním radši opatrná. Pokud se vám nerozbije, tak je cena super, protože fakt vydrží hooodně dlouho. Já ho mám asi tři měsíce a vyplýtvala jsem úplné minimum (viz fotka), a to i přesto, že jsme odlakovávaly dvě a kvůli testování dost často. Co mi ještě na balení vadilo, byl plastový cvoček pod uzávěrem. Přes něj sice odlakovač teče, ale po tak maličkém množství, že bych se z toho zbláznila, takže jsem se ho rozhodla sundat. Je tam hodně hodně napevno, zlámala jsem si na tom nehty. Pak jsem to zkoušela nožem, ale to už jsem se fakt bála, že mi spadne nebo do něj strčím a rozlije se. Nicméně se tak nestalo, takže otevřít to jde :-)

Poměr cena/výkon: Super! Odlakovač svojí práci dělá víc než dobře a cena je sice vysoká, ale odlakovač vydrží tak dlouho, že se fakt vyplatí zainvestovat.

Odlakovávání a kvalita nehtů: Odlakovávání úplně v pohodě, zabere malinko víc času, ale výsledek stojí za to. Nehty jsou zdravé, lesklé a netřepí se.

Celkový dojem: Rozhodně koupí neprohloupíte, když se vpáčíte přes plastový cvoček a odlakovač se vám náhodou někde nerozbije, tak vám poslouží skvěle a dlouho :-)

Odlakovač můžete zakoupit zde: https://www.gaea.cz/kind-clean-nails-odlakovac/

Vaříte podle mých receptů? Nezapomeňte nahrát výsledek na Instagram, označte mě na fotce @jona.veglife a přidejte #vegajemega :)

Share this article

No Comments Yet.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.